Market Samurai

למי שעדיין לא מכיר (ואם אתם באמת לא מכירים כדאי שתכירו מהר) Market Samurai אחת התוכנות שממש שמחנו לקנות להם רישיון ואפילו יותר אחד.

את הביקורת נחלק לכמה חלקים ונתחיל מהסוף:  אין אף תוכנה שיכולה להחליף מחשבה עצמאית כל תוכנה רק עוזרת ויכולה לחסוך זמן ולהקל עלינו לקבל החלטות אולם בסוף את החחלטות הכי טובות לא מקבלים ע”י “הכללים” המדוייקים והקבועים שנקבעו ע”י מפתחי התוכנה.  עכשיו אחרי שאמרנו את הדבר החשוב נתחיל מהבסיס זה לא עומד Review  רגיל אחרי הכל אנחנו לא באמת מנסים למכור לכם את התוכנה וגם הלינק בסוף הוא לינק נקי לחלוטין אנחנו לא מרוויחים לא שקל אחד אם תקנו את התכנה אם בכל תרצו להביע את הערתכם תוכלו להזמין אותנו למשקה בפעם שתפגשו אותנו. נתחיל …

המטרה:

המטרת העיקרית של מרקט סמוראי היא לעזור לנו במחקר מילים ובעוד כמה משימות אחרות שכרוכות בקידום האתר במנועי החיפוש, פרוט מלא תוכלו למצא בחלק מטרות עיקריות למטה.

היתרון האדיר של התוכנה היא ריכוז כל הנתונים במקום אחד ומציאת פרמטרים רבים הן על מילות החיפוש שבחרנו והן על אתרים מתחרים וכל זאת ממש תוך מספר שניות.

ביצוע של מחקר מקיף בסדר גודל כזה יכול להמשך שעות או לעלות הרבה כסף אם מוציאים אותו  ל Outsourcing .

ממשק המשתמש מאוד קליל ונוח לשימוש ומכיוון שהתוכנה עובדת על פלטפורמה של Adobe Air אין בעיה להריץ אותה גם על מחשבים Mac.

 פונקציות עיקריות

בכדי להקל על השימוש ולהפוך את תהליך המחקר והקידום המפתחים של Market Samurai בחרו לחלק אותה למספר מודלים שונים.

כל מודול מטרות לבצע פעולה אחת בלבד.

נכון לרגע זה כוללת מרקט סמוראי מספר מודלים כאשר העיקריים שבהם הינם:  מחקר מילים, מבט על התחרות ה SEO (בגוגל בלבד), מציאת מאמרים חדשים לפי מילת חיפוש ספציפית, פרסום תוכן אוטומטי לתוך הבלוג, מעקב על הביצועים של האתר במחינת דירוג במנועי החיפוש השונים.

בכדי להיות אמיתיים לא כל המודולים שימושיים והשימוש העיקרי שלנו נמצא רק במחקר מילים, תחרות SEO  ומעקב על דירוג האתר (למרות שיש שרותים טובים יותר הריכוז של הכל במקום אחד עוזר).

הדרכה

מכיוון ש – Market Samurai הושקה תוך כדאי פרוייקט Challenge 2009  קיימים מספר רב של וידאויים אשר מסבירים כל פונקציה קטנה בתוך התוכנה.

תוכלו למצוא רשימה של הוידאויים הרשמיים בחלק התמיכה של האתר או כמו של שהם קוראים לו DOJO (מלשון מקום ללימוד ביפנית)

 

הורדה וגרסת ניסוי

ניתן להוריד גרסת ניסיון של  Market Samurai ל 30 יום  בהם כל המודולים של התוכנה פתוחים לשימוש, לאחר מכן התוכנה ננעלת ורק מודול מחקר המילים נשאר פתוח,  (מדי פעם החברה משנה את כמות הזמן לגרסת הניסיון ולפעמים הוא עומד על 10 או 45 יום).

 

מחיר

כחלק ממדיניות החברה אין כמעט מבצעי מכירה מיוחדים והמחיר הרגיל של Market Samurai  עומד על 149$.

מדי פעם קיימים בכל זאת מבצעים ספציפים ליום אחד או לתקופה מסויימת ולכן מאד כדאי להרשם לרשימת המיילים בכדי לדעת עליהם מראש.

בנתיים המחיר הנמוך ביותר שראינו היה 67$ שהיה תקף רק ל 24 שעות זה היה ממש בתחילת דרכם וכנראה שלא יחזור שוב.

עדכון נכון לתאריך ה 16/7/2010:

בגלל קיום פרוייקט ה Challenge 2010 קיים מחיר מבצע של 97$  על התוכנה לתקופה של הפרוייקט.

 

סיכום

את הסיכום רשמנו בהתחלה אבל רק בגלל שאנחנו יודעים שלא תגלגלו למעלה נרשום אותו שוב מדובר בהחלט בתוכנה מרשימה ששווה את המחיר הכספי שלה (בפרט אם מדובר במחיר מבצע כלשהו) אבל, וזה תמיד נכון לכל תוכנה או כלי אף אחד מהם לא יעשו את העבודה עבורכם וההחלטה לגבי פרוייקט / נישה צריכה להעשות ע”י כלי אחר שכבר נמצא ברשותכם ואתם משתמשים בו כל יום … 🙂

              56 queries in 0.142 seconds.