תנאי שימוש באתר

תנאי שימוש באתר יכולנו לרשום מסמך משפטי אשר מכיל סעיפים על גבי סעיפים והתייחסות לכל סעיף  בהתאם ללשון החוק, אולם החלטנו ללכת טיפה שונה.

אחרי הכל ממילא אף אחד לא קורא את המסמכים המשעממים האלו וכל מטרתם היא לשמש תעסוקה לאלפי עורכי-דין בתביעות חסרות משמעות.

אז להלן תנאי השימוש באתר בשפה פשוטה אשר מובנת לכל אחד (אין צורך בתואר עו"ד בכדי לקרוא)

כל תכני האתר (כולל הפוסטים , התגובות והעמודים) נרשמו מתוך רצון לשתף את הרעיונות והנסיונות שלנו כמשווקים מתחילים עם קהל הקוראים, אין לראות בכל דבר אשר רשום באתר בו המלצה לביצוע / קניה / מכירה או כל פעולה אחרת.

בעלי האתר לא ישאו בכל נזק שהוא מקריאת התכנים באתר כולל התמכרות לתכניות שותפים.

תחום השיווק באינטרנט מכיל הרבה מידע שלא רלוונטי לפעמים בכדי ליצור הסוואה, לכן אין לראות בתגובות או במידע אשר רשום בבלוג כאמת כתובה בסלע.

קיים חופש מוחלט של רישום תגובות באתר ולכן בעלי האתר אינם אחראים לתכנים אשר נרשמים בתגובות.

אם מצאת את עצמך נפגע מהדברים אשר רשומים באתר באפשרותך לשלוח מייל מפורט אשר מכיל כל המידע הנחוץ ובעלי האתר יחליטו לפי שיקול דעתם הבלעדי את הדרכים הנכונות לטיפול בנושא.

חשוב לציין שלא תתאפשר כל צנזורה של מידע !

חלק מהמידע באתר יכלול דיעה אובייקטיבית על מוצרים או שרותים לפעמים יהיה מדובר בדעה שלילית אם הנך בעל המוצר במקום לבקש שיסירו את המידע שכנע את הקוראים שהדבר אינו נכון (מבצעים או מתנות תמיד עוזרים).

בכל מקרה שאולי בטעות נשכחו אלמנטיים  משפטים כזה או אחר, עלינו  לציין שמטרת האתר הינו ללמד ולחלוק מידע בלבד וכל זאת על בסיס הניסיון האישי שלנו ולכן כל טענה ללקיחת האחריות לכתוב תדחה על הסף.

בנימה אופטימית זו, תפסיקו לבזבז את זמנכם היקר בקריאת תנאי שימוש לאתרים ותתחילו לעבור אחרי הכל בשביל זה נכנסתם לאתר לא?

              58 queries in 0.297 seconds.