הוא

השקות מוצרים, בזבוז זמן או קורס מהיר ?

נרשם ע"י 23 מרץ, 2010

אם אתם כמונו אז בטח יש לכם תיבת מייל שמשמשת אתכם לכל הג'אנק, אחרי הכל אין סיבה לתת את המייל האמיתי רק בשביל להוריד קובץ PDF קטן ואחרי לראות את המייל מתמלא בהצעות שיווקיות אחת לשעה (דרך אגב אם אין לכם מייל כזה אז בהחלט הגיע הזמן שתפתחו אחד).

כל הצעות שיווקויות / השקות המוצרים שנשלחות לכם במייל הם הדברים הטובים באמת הם באמת הקורס האמיתי  ללימוד שיווק שותפים והדבר הכי יפה פה זה לא עולה לכם אגורה אחת שחוקה.

נכון אומנם מדובר במייל ג'אנק אבל במיילים האלו דווקא תמצאו את הדברים הטובים באמת, ואני כמובן שלא מדבר על המוצרים שמנסים למכור לכם אני מדבר על משהו אחר לגמרי.

אבל לפני שנעבור לנושא העיקרי בוודאי שמתם לב שכאשר אתם מקבלים מייל מאדם אחד על מוצר / שרות / וידאו חינם פתאום כולם מתחילים לשלוח לכם הצעות זהות,  חלקם אפילו משפרים את ההצעה המקורית ונותנים לכם דברים נוספים (בונוסים) העיקר שתירשמו או תיקנו דרכם.

לי לפחות נראה שעד כאן לא חידשתי לאף אחד כלום ואם כן אז כנראה רק את התחלתם בתחום.

אז למה המיילים האלו באמת חשובים ?  מה באמת תמצאו במיילים האלו ?

המוצר עצמו שנמכר בהצעות האלו ממש לא מעניין לרוב מדובר באותו מוצר שכבר נמכר עשרות פעמים בצורות שונות בעטיפות שונות או לפעמים אפילו רק בתוספת המספרים 2.0 בסוף המוצר.

אלא שכאן באמת מתחיל הקורס הכי טוב בשיווק שותפים! 

בכדי להתחיל ללמוד אותו אתם חייבים לשים לב לפרט הראשון בהרבה מקרים אחרי שאתם קוראים את ההצעות השונות אתם באמת רוצים לקנות את המוצר למרות שאתם יודעים בוודאות שאותם אנשים שמנסים "למכור לכם"  לא מספרים לכם את כל האמת וזה רק בלשון המעטה.

אם הצליחו לגרום לכם להרגיש ככה כנראה שהם עשו עבודה טובה ועכשיו רק נשאר לכם ללמוד איך לעשות אותו דבר לאנשים אחרים.

אחרי שמבינים את הדבר הקטן הזה שברוב המקרים הוא ברור מאליו תהליך הלמידה מאוד פשוט.

תעקבו אחרי הדרכים שהמוצר מוצג במיילים,  תקראו את הסגנון של המיילים, תעברו לעמוד הנחיתה ותראו מה הדרך בה מבקשים ממכים את כתובת המייל או פרטי התקשרות, תעקבו אחרי הכל תנסו לקנות תראו את התהליך המכירה עצמו, שימו לב לכל פרט קטן בדרך.

כל חלק קטן בתהליך הזה של ההשקה תוכנן בקפידה לרוב ע"י אנשים שבטוח לא יותר חכמים ממכם אלא פשוט עשו את זה כמה עשרות פעמים לפני כן ולמדו מהטעויות של עצמם ושל אחרים.

לפי דעתי זה הקורס הכי אמיתי בשיווק שותפים והדבר הכי חשוב שהוא בחינם ופתוח לכולם !

קטגוריות: שיווק באינטרנט - דיעות תגיות : , ,

תגובות

כל כך נכון ותודה שניסחתם את זה.

זה מזכיר לי שיצאתי מבר באיזור אלנבי עם חבר, ובאה אלינו בחורה נרגשת ש"כייסו" אותה. היא היתה צריכה כסף לחזור לרחובות (פעם זה היה רמלה). בסוף זה נגמר בזה ש"הלוויתי" לה 50 ש"ח והיא נשבעה (רשמתי לה טלפון) להחזיר לי. החבר הסתכל עלי ושאל אם אני באמת חושב שכייסו אותה ושאני אראה את הכסף, אז עניתי לו שב-50 ש"ח שנתתי, או שעשיתי מצווה, או שקיבלתי את השיעור הכי טוב בשיווק שהיה לי השבוע. צריך לפתוח את העיניים, זה כל הזמן מסביבנו….

נרשם by מאיר - 23/03/2010 בשעה 22:29:59

אפשר להגיד שאת השיעור בכל מקרה קיבלת השאלה אם הוא היה בחינם או לא 🙂

הוא נרשם by הוא - 23/03/2010 בשעה 23:05:27

בחינם? מה פתאום. אבל חשבתי שחינם זה לפעמים מאוד יקר…

נרשם by מאיר - 24/03/2010 בשעה 08:08:51

פוסט יפה, ניסחתם את זה בצורה הכי יפה שיש.

נרשם by מוטי לוי - 24/03/2010 בשעה 08:55:26

ומה אז? נתחיל למכור הצעות חארה לכל אחד שחולם להרוויח באינטרנט?
נשמע מדברייך שזה השלב הבא,למרות שלא בהכרח,אבל אם כן,אז כדאי לוותר.

נרשם by עוד חושב - 25/03/2010 בשעה 01:46:05

הי עוד חושב, נראה לי שלא הבנת נכון את הפוסט הכוונה היא לא למכור מוצרים חסרי טעם, אלא ללמוד את דרכי השיווק מאותם אלו שכבר עושים זה הרבה זמן ומצליחים למכור מוצרים אפילו שהם חסרי טעם.

הוא נרשם by הוא - 25/03/2010 בשעה 07:35:19

חג שמח לכם 🙂
הבנתי בגלל זה כתבתי שלא מתחייב.
מצד שני אנשים מקריאה של הפוסט עלולים לקחת את זה לכיוון של להוסיף 2.0 ותצלום של 4000 דולר ב-3 ימים,אז הערתי .אני מאמין שאתם משווקים הגונים.גם אמרתם שאתם קונים את המוצר לפני,אם אני לא טועה,ורק אם הוא ראוי אז אתם משווקים,לפחות נדמה לי שכך.

נרשם by עוד חושב - 25/03/2010 בשעה 15:37:32

זוג שוב חג שמח !
רציתי לשאול לגבי מעקב המרות.
יש את הקוד של גוגל שצריך להשתיל בדף של הונדור.זה תופס אני מניח רק לקמפיינים של אדוורד.אם אני רוצה לעשות מעקב המרות ממאמרים באתרי מאמרים או סקווידו ,איך עושים זאת?

נרשם by עוד חושב - 27/03/2010 בשעה 00:37:40

הי עוד חושב,
מעקב ההמרות של גוגל הוא לקמפיינים של אדוורדס כמו שאמרת. לגבי פרסום באתרי מאמרים, אני מניחה שאתה מתכוון דרך SEO, אם כן, יש בעייתיות כי אתה לא תוכל לדעת מה מילת המפתח שהמירה. מה שכן תוכל זה לשים TID שונה לכל מאמר ואז תוכל לדעת אילו מאמרים ממירים ואילו לא ולשפר. הסטטיסטיקות של סקווידו רק נותנות לך מידע על מילות המפתח דרכן הגיעו למאמר ומאילו מקורות (גוגל, יאהו וכו…) ורק עד 3 חודשים אחורה. אם אתה מתכוון לפרסם את המאמר באדוורדס תוכל עדיין להשתמש בקוד מעקב ההמרות כמובן. שיהיה המון בהצלחה וחג שמח גם לך 🙂

היא נרשם by היא - 28/03/2010 בשעה 00:31:51

היי זוג 🙂
מקווה שאתם עושים חייל.
בהמשך לשאלה שלי,יש לי כמה מאמרים שמקבלים תנועה לא רעה ,עם תוכניות שותפים.איך אני יכול לעקוב
מי עבר מהמאמר לדף של ההצעה,או יותר נכון כמה עברו,יש דרך?
היו לי 2 המרות בתחילה ומאז התנועה גדלה ,אך אין המרות,וזה קצת מוזר ,גם התנועה ממוקדת מגוגל.האם יתכן שהונדור גונב,ואיך אני יכול למנוע,או לדעת אם בכלל?
חג עצמאות שמח לכם 🙂

נרשם by עוד חושב - 18/04/2010 בשעה 18:53:38
Leave a comment

(required)

(required)


              81 queries in 0.190 seconds.