היא

לשבור את מחסום ה-PPC

נרשם ע"י 19 יולי, 2009

הכותרת של הפוסט נשמעת מפוצצת ביותר, אז מה היא בעצם אומרת?!?

לפי הפוסטים שהעלינו בתקופה האחרונה לבלוג, אתם יכולים להבין שאנחנו לא רק לומדים PPC, אלא עוד כמה תחומים, כמו לדוגמא SEO בארץ, שיווק באמצעות מיילים, ועוד כמה רעיונות שאנחנו מאוד רוצים ליישם וכרגע הנחנו אותם בצד.

הבעיה היא שאי אפשר ללמוד את הכל בבת אחת (בטח לא כשמדובר בחצי משרה כרגע עבורנו), ולכן הגענו להחלטה שאנחנו נתרכז כרגע בלהתמקצע אך ורק ב-PPC.

מספר הקמפיינים שהעלינו עד היום ב-PPC היה יחסית מצומצם, אבל בכל זאת זיהינו מספר טעויות להמשך שאנחנו בהחלט לא מתכוונים לחזור עליהן.

הטעויות שלנו

  • אי ביצוע ספליט-טסט כראוי, לא של המודעות ולא של עמוד הנחיתה.
  • הורדת קמפיינים מהר מדי
  • אי הגדרת סכום מראש שיוקדש כולו לבחינת הקמפיין

נקודות החולשה שלנו

  • כתיבת מודעות מושכות. כשלא עוברים את המחסום הזה ב-PPC אי אפשר אפילו להתקדם, ואנחנו לא עברנו אותו. קראנו כל כך הרבה מידע על איך צריך לרשום מודעות, לכל אחד דעה שונה, והדבר המצחיק הוא שהכל הגיוני לחלוטין! אז מה נכון?! אנחנו הגענו למסקנה שהכל תלוי בנישה ובקהל היעד. אין נכון ולא נכון, צריך להיכנס לראש של הלקוח ולמצוא את סגנון המודעות שעובד.
  • כתיבת עמוד נחיתה ממיר. האמת, אנחנו לא כל כך יודעים אם זו חולשה, כי לא היו מספיק הקלקות על המודעות, אבל אנחנו בהחלט צריכים להשתפשף בהכנת עמודי נחיתה. מסקנה שכבר הגענו אליה מזמן היא שעמוד נחיתה למוצר פיזי שונה מעמוד נחיתה למוצר דיגיטאלי, ואנחנו שוברים כרגע את הראש ומנסים לחשוב איך עמוד נחיתה למוצר פיזי צריך להראות ומה לקוח שקונה מוצר פיזי מחפש.

מאחר ותחום ה-PPC כולל בתוכו גם את ה-Search וגם את ה-Content אנחנו רוצים להתמקצע בשניהם. אנחנו חושבים שיש הבדלים בין שיווק בכל אחד מהם, אבל אין לנו מידע מועיל בנושא מאחר וב-Content בכלל לא התנסינו עד היום, ולכן את הרשמים שלנו אנחנו נעלה כשיהיה מידע איכותי לספק לכם.

היעדים שהצבנו לעצמנו

  • ללמוד קופירייטינג. לדעת למכור זו אומנות, ולכן אנחנו כבר התחלנו לקרוא מספר ספרים בתחום כדי להעשיר את הידע ולעשות קופירייטינג טוב. המלצות על ספרים טובים נפרסם בהמשך, אנחנו רק התחלנו לקרוא.
  • הגשת מכתב התפטרות. מטרת העל שלנו היא עזיבת מקום העבודה הזמני שלנו כשכירים כדי לעסוק פול-טיים במה שאנחנו אוהבים לעסוק, אנחנו כרגע קצת אחרי אמצע יולי, מה שאומר שיש לנו קצת פחות מחמישה וחצי חודשים להתמקצע בתחום ה-PPC בלבד וליישם את מטרתנו העיקרית! (טוב נו, יש עוד כמה מטרות אבל הן שמורות במערכת 🙂 )

נ.ב.

לא התייחסתי לנישה בארץ שעליה "הוא" רשם פוסט. נכון לעכשיו סיימתי את כל המשימות שהצבתי לעצמי בנוגע לנישה, כל מה שנותר כרגע הוא לעקוב אחר הנתונים של גוגל ולנתח אותם בהמשך, אבל כרגע אנחנו מניחים לזה לרוץ ומתמקדים במה שהחלטנו שנתמקד – PPC.

נ.ב.ב

אני ו"הוא" רשמנו פוסטים כמעט במקביל, אל תפספו את הפוסט הקודם… קצת למטה 🙂

Share
קטגוריות: שיווק באינטרנט ב PPC תגיות : , ,

תגובות

ההצעה שלי עדיין בעינה
🙂

נרשם by גבריאל - 20/07/2009 בשעה 14:35:31

חברים שלנו, מזל טוב על ההתפטרות!

פיראט ופיראטית

נרשם by פיראט אינטרנטי - 21/07/2009 בשעה 03:14:38

לצערנו זה עדיין לא קרה, וזה עדיין מופיע ברשימת היעדים.

אבל בהחלט כיף לשמוע את המשפט הזה ממך, לשנייה אחת חשבתי שכבר באמת התפטרנו 🙂

הוא נרשם by הוא - 21/07/2009 בשעה 07:31:58

היי
אתם יכולים לשבור מחסומים ולהגיע לאן שתחליטו שאתם רוצים להגיע.

לנסח מודעות זה יכול להיות מתסכל בהתחלה ולגזול זמן. מה שאני הייתי עושה זה מעתיק כמה מודעות של מתחרים ואז משנה קצת את המילים. בגדול ברגע שתגיעו לנוסחה מנצחת אתם יכולים להשתמש בה ברוב המוצרים של קליקבנק.

כנ"ל לגבי עמודי נחיתה. תראו כמה עמודים של מתחרים ותכינו כמה ספליטים של עמודים. אחד רק עם כמה יתרונות של המוצר וכו', אחד עם סיקורים של 2-3 מוצרים ואז תראו מה עושה את העבודה.

נ.ב
אתמול הודעתי על התפטרותי (כמו שכתבתי בבלוג שלי)

בהצלחה (-:

נרשם by גולד לייבל - 21/07/2009 בשעה 08:52:24

מזל טוב על ההתפטרות!
אנחנו הבאים בתור 🙂
כן זה בהחלט מתסכל לנסות המון ווריאציות של מודעות ועמודי נחיתה ולא לראות ממש שינוי ב-CTR אבל עכשיו אנחנו שמים פול גז רק על PPC.
בהצלחה בדרך החדשה 🙂

היא נרשם by היא - 22/07/2009 בשעה 00:03:51

אתם עוד תתפטרו אל תדאגו 🙂 זה רק פונקצייה של זמן.

נרשם by freedomgosu - 21/07/2009 בשעה 09:20:29

צודק בהחלט 🙂

היא נרשם by היא - 22/07/2009 בשעה 00:04:41

היי הוא והיא.
גיליתי את הבלוג שלכם לפני כמה ימים וקראתי את כל הפוסטים והתגובות. הבלוג כבר אצלי במועדפים. כיף לקרוא את הפוסטים. יש בהם המון ערך מוסף.

שיהיה המון בהצלחה!

נרשם by דני - 22/07/2009 בשעה 01:57:37

מאוד כיף לשמוע, ברוך הבא !

הוא נרשם by הוא - 22/07/2009 בשעה 07:50:10
Leave a comment

(required)

(required)


              118 queries in 1.389 seconds.