היא

לא רק קליקבנק או למה לא לפחד ממוצרים מוחשיים

נרשם ע"י 22 אפריל, 2009

עד היום, כל קמפיין שהעלינו ב-PPC היה מוצר של קליקבנק. מצד אחד, מאוד נוח לקרוא את הנתונים שלהם לגבי המוצרים, האתר שלהם מאוד ידידותי ל- Affiliates חדשים, וכל המוצרים שלהם הם לשימוש אונליין, והקונה לא צריך להמתין איזה שבועיים למשלוח של המוצר.

הבעיה היא שיש גם המון מוצרים לא איכותיים, וצריך לעשות מאמץ כדי למצוא את האיכותיים באמת. וחוץ מזה, יש מספיק Affiliates שמרוויחים כסף מרשתות אחרות, ולאו דווקא ע"י מכירת מוצרים ווירטואליים.

נראה לי שרוב ה- Affiliates בוחרים לפרסם עם קליקבנק, או שזה סתם הרושם שנוצר אצלי מצ'וטטים בפורומים ובבלוגים.

יש מספיק רשתות מומלצות שאנחנו הולכים לבדוק:

אנחנו החלטנו שלאור העובדה שפתחנו דף חדש ברגע שהקמנו את הבלוג הזה, אנחנו עושים הכל כדי להצליח, גם אם זה אומר להתגבר על חששות מדברים לא מוכרים, ולכן, כדי שיהיה לנו יותר קל לללמוד ולנסות דברים חדשים…

היעדים שקבענו לחודש הקרוב (21/4-21-5) הם:

  • לפרסם 5 קמפיינים נוספים דרך קליקבנק (בכל זאת קשה להתנער מהרגלים…)
  • לפרסם 2 קמפיינים ב- Yahoo Search Marketing לא דרך קליקבנק
  • לפרסם 2 קמפיינים ב- MSN Adcenter לא דרך קליקבנק

ונראה לי שיש לנו די הרבה עבודה…

דרך אגב, היום קיבלנו שיק ראשון מקליקבנק. איזה אושר זה. הסכום לא גבוה ($171), אבל בהתחשב בכל שלא מדובר במכירות דרך PPC אלא דרך תנועה אורגנית בלבד, זה נחמד מאוד, וזה בהחלט נותן לנו חשק לראות מספרים גבוהים יותר על השיקים הבאים שלנו…).

חזרה לעבודה 🙂

קטגוריות: מחקר שוק תגיות : , , , , ,

תגובות

היי לכם ,ושב"ש
קורא בבלוג שלכם
סקרן לדעת איך הצליחה העבודה עם מנועי החיפוש של יאהו ומיקרוסופט?
הרגשתם הבדלים לעומת גוגל?

נרשם by חן - 31/07/2009 בשעה 16:16:20

הי חן, שבוע טוב
מבחינת מנועי החיפוש של יאהו וMSN, לא עבדנו איתם עדיין בצורה אינטנסיבית אלא רק התנסינו עם מספר מצומצם של מוצרים.
בהחלט מעניין אותנו לפרסם במנועים אלה ובמנועים אחרים אבל בגלל חוסר הזמן אנחנו מתמקדים כרגע בגוגל, שם כמות החשיפות מאוד גדולה ובזמן קצר יחסית.
כמובן שהחיסרון הוא שהתחרות היא לרוב הרבה יותר קשה, אבל גם ביאהו וMSN (בעיקר ביאהו) נתקלנו בביטויים מסויימים שהתחרות הייתה קשה כמעט כמו בגוגל.
לגבי פרסום מודעות באתר, במידה ואתה מפרסם מודעות אדסנס של גוגל, לפי החוקים שלהם, אסור לפרסם מודעות מסוג זהה של מנועים אחרים, לדוגמא: אם אתה מפרסם מודעת טקסט של גוגל, אסור לפרסם ביחד עם מודעות טקסט של יאהו. לגבי לינקים של שותפים, אין עם זה כל בעיה, אבל לא נראה לנו נכון לשלב אדסנס עם לינק שותפים, כי אם המטרה שלך הוא שהלקוח ירכוש את המוצר שאתה מציע לו ולהרוויח עמלה, הוא עלול להתפתות ללחוץ על מודעת אדסנס (שעליה תרוויח גרושים בודדים בלבד) ולצאת מהאתר שלך לגמרי.
שיהיה המון בהצלחה 🙂

היא נרשם by היא - 01/08/2009 בשעה 21:27:31

אגב מזל טוב על הצ'ק.
עוד שאלה לי,קראתי היכן שהוא(אף פעם לא ברור לי אם אני כותב את זה נכון )שאם אתה משכיר שטחי פרסום באתר שלך למפרסמים גוגל לא אוהב את זה ,בועט בך,פחות או יותר.
האם כאשר שמים באנרים ולינקים לתוכניות שותפים באתר,למשל באנר של מוצר בקליקבנק,האם גוגל לא אוהב את זה ,או שזה תקין מבחינתו?
שב"ש

נרשם by חן - 31/07/2009 בשעה 16:35:58

המון תודה.
אדסנס פחות מעניין אותי,אבל פחדתי
שאם אפרסם באנרים של תוכניות
שותפים גוגל יבעטו אותי.שמעתי שאם אתה משכיר שטחי פרסום הם בועטים ולא היה לי ברור אם זה זהה מבחינתם.התשובה שלכם מרגיעה ותודה. 🙂

נרשם by חן - 02/08/2009 בשעה 11:32:42
Leave a comment

(required)

(required)


              74 queries in 0.163 seconds.