היא

תוכניות לתקופה הקרובה

נרשם ע"י 26 אוקטובר, 2009

קודם כל חשוב לנו להבהיר שלא נטשנו את הבלוג… פשוט עקב הזמן שדוחק בנו (עוד חודשיים וקצת לסוף השנה) אנחנו מקדישים את רוב הזמן הפנוי שלנו לתחום האינטרנט.

גם אם לא נגיע למטרה שהצבנו לנו (להתפטר עד סוף השנה מעבודתינו כשכירים) אנחנו עדיין רוצים להתקרב אליה כמה שיותר מהר ולהגיש מכתב התפטרות ב-ה-ק-ד-ם !

אז מה התוכניות שלנו לתקופה הקרובה?
  • להמשיך בתחום ה-PPC. יש לנו כמה טכניקות חדשות לשיווק שאנחנו רוצים לנסות. הגענו למסקנה שאנחנו חושבים יותר מדי, אנחנו הופכים את הדברים לפעמים למסובכים ופשוט מפספסים דברים שנמצאים לנו מול העיניים.
  • דבר נוסף שמאוד מעניין אותנו הוא להיות וונדורים. זה הרבה יותר נחמד שאפיליאטים אחרים יעשו את העבודה הקשה בשבילנו. אנחנו יודעים שזה לא קל וצריך לשווק את המוצר גם לאפילייאטס עצמם אבל אם נצליח לגרום לאיזה מוצר שניים להיות פופולאריים בקליקבנק זה יכול להוות הכנסה נחמדה מאוד…
  • תחום המיילינג ליסט הוא אחד התחומים שאנחנו רוצים לשים עליו את הדגש, ונקדיש לו יותר מחשבה בתוכנית העבודה שלנו.

למרות ריבוי המשימות נשתדל לעדכן את הבלוג בתכיפות גבוהה יותר.

לגבי הדיווח החודשי, החלטנו שנשנה את רמת הדיווח לדיווח רבעוני ולכן העדכון הבא יהיה ב-3.1.2010 (הקאונטר ישונה בהתאם).

שיהיה המשך שבוע ופורה 🙂

Share
קטגוריות: שיווק באינטרנט - דיעות תגיות : ,

תגובות

שיהיה בהצלחה,
ד"א איך מוסיפים כזה קואנטר מדליק לאתר?

נרשם by חופש - 01/11/2009 בשעה 11:31:02

אני יודע שאולי זאת לא התשובה הכי טובה אבל עקרונית זה פשוט תכנות עם JS, CSS ו PHP תוכל לחפש אולי דברים דומים אבל בטוח תצטרך לשנות הרבה קטעים בקוד בכדי להתאים את זה לתוצאה שאתה באמת רוצה להגיע אליה.

הוא נרשם by הוא - 02/11/2009 בשעה 07:43:16

אני מאחל לכם להצליח ולהגיע למחוז חפצכם, אין כמו התחושה של לעבוד לקראת משהו ולהצליח בו!

יש נטייה באמת יותר מדי ללמוד, פחות מדי לעשות, אני מאמין שזה חייב להיות מאוזן כל יום, לנטיית הצד של העשייה ומיקוד על מה שיביא הכי הרבה תוצאות בטווח הארוך.

לגבי המיילינג ליסט, זה יכול ללכת לכם מצוין עם להיות וונדור, לדוגמא ניסיתם נישה שיש בה כבר מוצר של מישהו אחר, והצלחתם ליצור סוג של הכנסה בה, ע"י מיילינג ליסט באתר הזה ולאחר מכן מוציאים מוצר דומה – טוב יותר, ככה אתם הורגים שתי ציפורים במכה אחת.

מאמין בכם 🙂 האמן החדש

נרשם by הגשמה עצמית עם האמן החדש - 09/11/2009 בשעה 14:07:18
Leave a comment

(required)

(required)


              112 queries in 0.436 seconds.