היא

בעיות אישיות ופתיחת דף חדש

נרשם ע"י 26 אפריל, 2009

יש תקופות טובות בחיים ויש תקופות פחות טובות. אנחנו כרגע נמצאים בתקופה פחות טובה בחיינו, ונאלצים להתמודד עם כמה בעיות אישיות, לכן אנחנו לא נעדכן במשך מספר ימים את העבודה השוטפת שלנו כי היא מעטה מאוד.

מה שכן, אני חושבת שלמרות מה שכתבתי בפוסט הקודם, לגבי עמידה ביעדים, אני עדיין חושבת שלהציב יעדים זה חשוב, ואפילו חשוב מאוד, במיוחד לאור העובדה שאנחנו גם עובדים בעבודה נוספת, כשכירים, ואז לפעמים קל יותר לחזור הביתה מהעבודה (הזמנית), לזרוק את הראש על הכר ולהרדם לכמה שעות (עד הבוקר כמובן…).

בגלל שאנחנו בתקופה מאוד לחוצה כרגע בחיינו, אני חושבת שדווקא עכשיו אנחנו צריכים לעשות Pause ולגבש לעצמנו איזו שהיא תכנית עבודה מסודרת.

כרגע הבעיה העיקרית היא שטרם הצלחנו לשבור את מחסום המכירה הראשונה דרך PPC, למרות שאנחנו מנסים לגשת לכל קמפיין באסטרטגיה קצת שונה, עד כה שום אסטרטגיה לא הניבה לנו תוצאות.

יש לנו כרגע 5 קמפיינים שרצים אבל ללא כל תוצאה, וחשוב לי שהכסף שמושקע בנישות לא מוצלחות לא ייתבזבז סתם, כי אני חושבת שיש לנו מספיק נתונים כדי לנתח את חוסר ההצלחה שלנו עד כה.

ברור לנו שחלק גדול מההחלטות שלנו נעשות על בסיס אמוציונאלי, ובדיוק בגלל זה כל כך חשוב שנצליח לנטרל את הרגשות האלה ולהתמקד במה שחשוב, כי אין דרך אחרת להצליח, ואנחנו נצליח! העתיד שלנו תלוי בכך! (תוכלו לקרוא על כך, אם טרם קראתם, בפוסט הזה – מי אנחנו?)

אנחנו נחזור בעוד כמה ימים אני מקווה, עם כוחות מחודשים.

חג עצמאות שמח לכולם!

קטגוריות: שיווק באינטרנט - דיעות תגיות :

Comments

No comments yet.


Leave a comment

(required)

(required)


              67 queries in 0.160 seconds.